0212 662 2242 - bilgi@floryaveterinerklinigi.com

Muayene

Florya Doğa Veteriner Kliniği bünyesinde, kedi, köpek ve süs kuşları başta olmak üzere tavşan, hamster, kaplumbağa, sürüngenler ve yabani kanatlılar gibi hayvanların muayeneleri yapılmaktadır.

Aşı Uygulaması

Kliniğimiz bünyesinde, evcil hayvanların her türlü ithal aşıları yapılmakta ve kullandığımız hasta kayıt programı sayesinde aşı tekrarlama zamanları hayvan sahiplerine telefon ya da sms yoluyla bildirilmektedir.

Mikroçip Uygulaması

Florya Doğa Veteriner Kliniği bünyesinde, gerçekleştirilen mikroçip uygulaması, aşı uygulaması gibi kısa bir süre içinde küçük dostunuzun deri altına özel enjektörü ile yerleştirilmektedir.


Laboratuvar

Florya Doğa Veteriner Kliniği bünyesinde, küçük dostlarınızın her türlü hematolojik, biyokimyasal, serolojik, mikrobiyolojik ve patolojik incelemeleri, hemogram (tam kan sayım cihazı), biyokimya analiz cihazları ile  yapılmaktadır. 

Röntgen Ünitesi

Kliniğimiz bünyesinde bilgisayarlı röntgen (CR) cihazımızla direk ve radyopak maddeli grafiler alınmaktadır. Ayrıca kliniğimiz bünyesinde, penn hip yöntemi ile kalça displazilerinin erken teşhisleri yapılabilmektedir.

Diş Ünitesi

Florya Doğa Veteriner Kliniği bünyesinde, evcil hayvanların diş çekimi, diş dolguları, kanal tedavisi, diş taşları temizliği, ortodontik tedaviler, diş radyografisi, periodontal hastalıkların tedavileri, diş kırıklarının restorasyonu, çene cerrahisi gibi işlemler yapılabilmektedir.

Göz Ünitesi

Florya Doğa Veteriner Kliniği bünyesinde, göz hastalıklarının tanısı amacıyla schirmer gözyaşı testi, fluorescein boyama, tonopen ile göz tansiyonu ölçümü, fundus muayenesi gibi tanısal işlemler ve katarak, göz tansiyonu, göz kapağı, kornea cerrahisi gibi operasyonlar yapılmaktadır.

Cerrahi Operasyonlar

Kliniğimizde küçük dostlarınızın cerrahi operasyonları gerektirmektedir. Özellikle kırık, tümör uzaklaştırılması, yara tedavilerinde cerrahi operasyonlar uygulanabilmektedir.

Yatar Hasta

Florya Doğa Veteriner Kliniği bünyesinde hasta hayvanların operasyon sonrasıda yada uzun süreli ilaç tedavisi gerektiren durumlarda, hekim gözetiminde yatırılarak tedavisi yapılmaktadır.

Kuaför Hizmetleri

Kliniğimiz bünyesinde küçük dostlarımıza kuaför hizmetleri vermekteyiz. Kuaför hizmetlerimiz, Makas ve Makine Tıraşı, Banyo, İlaçlı Banyo, Tırnak Kesimi. Küçük dostlarımızın makas ve makine tıraşı, deneyimli kuaförümüz tarafından randevulu olarak yapılmaktadır.

Pet Shop

Florya Doğa Veteriner Kliniği bünyesinde, küçük dostlarımızın ihtiyaç duyduğu petshop ürünleri, aksesuarlar ve mamalar, hasta hayvanlar için Prescription diet mama çeşitleri bulunmaktadır.

FLORYA DOĞA VETERİNER KLİNİĞİ
Şenlikköy Mah. Florya Cad. No: 52/A Bakırköy - İstanbul / TÜRKİYE
0212 662 2242 - bilgi@floryaveterinerklinigi.com

WhatsApp Destek